Млинівська гуманітарна гімназія оголошує набір учнів до 1 класу на 2016-2017 навчальний рік

Шановні батьки першокласників!

Незабаром 1 Вересня 2016 року. День, із якого розпочинається дуже відповідальний етап в житті Вашої родини: дитина йде до школи, маленька особистість вступає зовсім в інші стосунки з оточуючим її світом.

Ваші переживання цілком зрозумілі, ми хвилюємось разом із Вами, адже прагнемо налагодити дружні партнерські стосунки з кожною родиною. Саме це є запорукою успіху на шляху до досягнення спільної мети: щасливе майбутнє усіх.

Прийом заяв проводиться щоденно (крім суботи та неділі) з 0800 до 1700(обідня перерва з 1300 до 1400) в приймальні директора на першому поверсі.
При собі мати копію свідоцтва про народження та медичну картку встановленого зразка.

Гімназія мікрорайону немає, тому ми приймаємо на навчання дітей, які проживають на території селища та Млинівського району.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 63289, 64579

НОРМАТИВНА БАЗА

НАКАЗ

МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 204 від 07 квітня 2005 року

Проприйом дітей до1 класузагальноосвітніх навчальних закладів

Навиконання п. 2 ст. 18, п. 1 ст. 20 Закону України "Про загальну середню освіту« з метою забезпечення права на освіту та належної організації і проведення прийому дітей до1 класу наказую:

1. До1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховувати дітей, як правило, з 6 років.

2. Прийом дітей до1 класу загальноосвітнього навчального закладу (крім спеціалізованого) здійснювати набезконкурсній основі, як правило, відповідно дотериторії обслуговування.

3. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву наім'ядиректора загальноосвітнього навчального закладу, копію свідоцтва пронародження дитини та медичну картку встановленого зразка.

4. Не допускається збирання додаткових даних продитину та її батьків або осіб, які їх замінюють, зокрема довідок з місця роботи, проживання, прозаробітну плату батьків, будь-яких даних, що свідчать пророзвиток дитини та її готовність досистематичного навчання вшколі.

5. Приприйомі дитини до1 класу є неприпустимими проведення тестувань, співбесід, екзаменів тощо з перевірки її знань щодо засвоєння навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу.

6. Прийом дітей до1 класу спеціалізованого навчального закладу здійснюється відповідно доІнструкції пропорядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) догімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки Українивід 19.06.2003 р.№ 389, зареєстрованої вМіністерстві юстиції України04.07.2003 р. за№ 547/7868).

7. Наказ прозарахування дитини до1 класу загальноосвітнього навчального закладу видає директор наоснові поданих документів, як правило, допочатку навчального року.

8. Відповідно доІнструкції з ведення ділової документації узагальноосвітніх навчальних закладах накожного учня-першокласника оформляється особова справа.

9. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України„Проприйом дітей до1 класу загальноосвітніх навчальних закладів" від 06.05.2001 року № 365.

10. Опублікувати цей наказ вІнформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України.

11. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести наказ довідома місцевих органів управління освітою, керівників загальноосвітніх навчальних закладів і забезпечити виконання його вимог.

12. Контроль завиконанням наказу покласти назаступника міністра Огнев'юкаВ.О.

Міністр С.М.Ніколаєнко

Кiлькiсть переглядiв: 565

Афоризми

Перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення - найбільш благородний, шлях наслідування - найбільш легкий і шлях особистого досвіду - найбільш важкий. Конфуцій

Найбільша помилка - вважати, що ти ніколи не помиляєшся.Томас Карлейль

Розум, без сумніву, перша умова для щастя. Софокл

Блаженство тіла - в здоров'ї, блаженство розуму - в знанні. Фалес Мілетський

Слово належить на половину тому, хто говорить, і на половину тому, хто слухає. Мішель Монтень

Посміхнись

На корпоративі в школі побилися фізрук і вчитель праці. Переміг вчитель праці, оскільки карате – це карате, а молоток – це молоток.
Батько Вовочці:
- Двійку виправив?
- Виправив!
- А ну, покажи!
- Ось!
- Ну хто ж так виправляє? ! Дай-но сюди!

У класі:
- Сьогодні у нас буде контрольна.
- А калькулятором користуватися можна?
- Так, можна.
- А транспортиром?
- Транспортиром також можна. Отже, записуємо тему контрольної: “Війни Риму з Карфагеном”.
Шкільний вчитель говорить колезі:
- Hі, працювати стало зовсім неможливо. Учитель боїться директора. Директор-інспектора. Інспектор-перевіряючих з міністерства. Міністр-батьків. Батьки бояться дітей. І тільки діти нікого не бояться ...
Дата останньої зміни 27 Травня 2021
Цей сайт безкоштовний!