«Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю».

Млинівська гуманітарна гімназія славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками. Навчальний заклад буде жити тоді, коли в його стінах будуть жити хороші традиції. У гімназії проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з деякими з них.

«Козацькі забави» - щорічні спортивні змагання між учнями 5-11 класів у рамкахзональних змагань ІI туру Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» з традиційним приготуванням смачного куліша.

«Посвята учнів 5-их класів у гімназисти» - урочисте прийняття п’ятикласників у ведику гімназійну родину з традиційними творчими виступами та представленням своїх талантів.

«День гімназії» - 19 грудня по-особливому святковий день, адже окрім того, що за православним християнським календарем – це День Святого Миколая, також свій день народження відзначає наша гімназія. У цей день для учнів 5 - 11 класів, учителів, працівників гімназії відбуваються урочистості з виступами, щирими словами привітань від гостей та адміністрації закладу та нагородженням призерів інтелектуального марафону, художньої самодіяльності та переможців спортивних змагань.

"Уроки мужності" проходять у гімназії до визначних для українського народу дат – Дня Гідності і Свободи, Дня Волонтера, Дня Збройних Сил України, День Героїв Небесної Сотні і ін.

А також традиційними, як і для будь – якого навчального закладу, і від того, надзвичайно важливими, у гімназії є: свято Першого і Останнього дзвоників, вечір зустрічі випускників різних поколінь, День учителя, дні самоврядування, новорічні ранки і вечори, «Прощавай, букварику!», випускний вечір та інші.

/Files/images/ogoloshennya/PA110026.JPG /Files/images/ogoloshennya/PA110044.JPG/Files/images/ogoloshennya/PA110057.JPG /Files/images/ogoloshennya/PA240073.JPG /Files/images/ogoloshennya/PA240102.JPG /Files/images/ogoloshennya/PC050032.JPG/Files/images/ogoloshennya/PC050043.JPG /Files/images/ogoloshennya/PC050076.JPG /Files/images/ogoloshennya/PC190129.JPG /Files/images/ogoloshennya/PC190147.JPG /Files/images/ogoloshennya/PC190158.JPG /Files/images/ogoloshennya/PC190166.JPG /Files/images/ogoloshennya/PC190169.JPG /Files/images/ogoloshennya/PC1901я45.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 742

Афоризми

Перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення - найбільш благородний, шлях наслідування - найбільш легкий і шлях особистого досвіду - найбільш важкий. Конфуцій

Найбільша помилка - вважати, що ти ніколи не помиляєшся.Томас Карлейль

Розум, без сумніву, перша умова для щастя. Софокл

Блаженство тіла - в здоров'ї, блаженство розуму - в знанні. Фалес Мілетський

Слово належить на половину тому, хто говорить, і на половину тому, хто слухає. Мішель Монтень

Посміхнись

На корпоративі в школі побилися фізрук і вчитель праці. Переміг вчитель праці, оскільки карате – це карате, а молоток – це молоток.
Батько Вовочці:
- Двійку виправив?
- Виправив!
- А ну, покажи!
- Ось!
- Ну хто ж так виправляє? ! Дай-но сюди!

У класі:
- Сьогодні у нас буде контрольна.
- А калькулятором користуватися можна?
- Так, можна.
- А транспортиром?
- Транспортиром також можна. Отже, записуємо тему контрольної: “Війни Риму з Карфагеном”.
Шкільний вчитель говорить колезі:
- Hі, працювати стало зовсім неможливо. Учитель боїться директора. Директор-інспектора. Інспектор-перевіряючих з міністерства. Міністр-батьків. Батьки бояться дітей. І тільки діти нікого не бояться ...
Дата останньої зміни 27 Травня 2021
Цей сайт безкоштовний!