Гуманітарна гімназія розміщена в приміщенні, збудованому за типовим проектом середньої школи на 540 учнівських місць у 1969 році. У 1972 році збудовані, а в 1986 - реконструйовані і розширені майстерні технічної та обслуговуючої праці.

У 1969-1992 роках школа функціонувала як середня школа №2 з поглибленим вивченням французької мови, пізніше як загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів, в 1997 році розпорядженням райдержадміністрації №212 від 17.06.97 р. була реорганізована в Млинівську районну гімназію, а в 2006 році перейменована в Млинівську гуманітарну гімназію.

Гімназія забезпечує учням селища рівний доступ і оптимальні умови для одержання якісної загальноосвітньої підготовки, всебічного їх розвитку, саморозвитку та самовдосконалення, реалізації творчих запитів, профільної підготовки для успішного продовження навчання у відповідних вищих навчальних закладах.

У 15 класних колективах гімназії навчається 303 учнів. Навчально-виховний процес здійснюють 35 педагоги з них: 11 – учителів-методистів, 13 – старших учителів, 26 вищої категорії, 1 – І категорії, 6 – ІІ категорії,
2 - спеціалістів.

1357 випускників закінчили ЗОШ №2, в тому числі – 185 із золотими та срібними медалями. Гімназію закінчили 653 випускників, з них 142 нагороджені золотими медалями, 49 - срібними. Всі випускники успішно продовжують навчання у вузах, причому 55-85% з них займають місця за державним замовленням, медалісти – 90 -100% державних місць.

Кiлькiсть переглядiв: 849

Афоризми

Перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення - найбільш благородний, шлях наслідування - найбільш легкий і шлях особистого досвіду - найбільш важкий. Конфуцій

Найбільша помилка - вважати, що ти ніколи не помиляєшся.Томас Карлейль

Розум, без сумніву, перша умова для щастя. Софокл

Блаженство тіла - в здоров'ї, блаженство розуму - в знанні. Фалес Мілетський

Слово належить на половину тому, хто говорить, і на половину тому, хто слухає. Мішель Монтень

Посміхнись

На корпоративі в школі побилися фізрук і вчитель праці. Переміг вчитель праці, оскільки карате – це карате, а молоток – це молоток.
Батько Вовочці:
- Двійку виправив?
- Виправив!
- А ну, покажи!
- Ось!
- Ну хто ж так виправляє? ! Дай-но сюди!

У класі:
- Сьогодні у нас буде контрольна.
- А калькулятором користуватися можна?
- Так, можна.
- А транспортиром?
- Транспортиром також можна. Отже, записуємо тему контрольної: “Війни Риму з Карфагеном”.
Шкільний вчитель говорить колезі:
- Hі, працювати стало зовсім неможливо. Учитель боїться директора. Директор-інспектора. Інспектор-перевіряючих з міністерства. Міністр-батьків. Батьки бояться дітей. І тільки діти нікого не бояться ...
Дата останньої зміни 27 Травня 2021
Цей сайт безкоштовний!