Гордість гімназії – її випускники

Більшість наших колишніх гімназистів – успішні люди, для яких навчання в нашому навчальному закладі стало гарним стартом. Сьогодні колиші гімназисти – кваліфіковані лікарі, викладачі, юристи, економісти, підприємці… А головне – порядні, працьовиті люди, які впевнено крокують життям. Та все ж, поважаючи кожного, дозвольте виокремити хоча б кількох.

Одну із найяскравіших сторінок післягімназійного життя написали члени команди КВН «Бомба». Ця команда була організована у 2000 році (керівник Руденко Н.П.). До її складу ввійшли Володимир Жогло, Володимир Жабокрицький, Валентин Сергійчук, Роман Варійчук, Олена Кучма та Людмила Оніщук.

У 2004 та 2005 роках «Бомба» виборола почесне перше місце у чемпіонаті Рівненської області. Стала чемпіономСлобожанської ліги та Дніпровської ліги КВН2009 року.

Команда була учасником Ліги «Європа»2009 та 2010 років. Наприкінці 2010 року команда «Бомба» взяла участь у сезоні Вищої української Ліги КВН у Києві і стала чемпіоном.

У 2012 році команда взяла участь у Першій лізі КВН.

Команда «Бомба» разом із Рівненською обласною молодіжною громадською організацією КВН Рівненщини стала ініціатором та організатором Всеукраїнського фестивалю «Млин», який проводився у нашому містечку 6 разів.

«Вар'яти-шоу»— україномовне розважальнешоута телевізійний серіал переважно на побутові теми, очільником і одним з ведучих «Вар'ятів» єукраїнський шоумен Сергій Притула.\ До складу «Вар'ятів» входять 6 артистів, серед них випускники гімназії: «Жошка»— Володимир Жогло і «Вальон»— Валентин Сергійчук.

Випускник гімназії Іван Жогло разом із другом-млинівчанином Ярославом Себалом є учасниками фольк-рок гурту зі Львова Joryj Kłoc(Йорий Клоц). Сучасною мовою зворотJoryj Kłocможна розтлумачити як «поважний, шанований чоловік», або ж: «Запеклі Перці» чи «Велике Цабе». Гурт було створено у 2008 році як електронний проект, що використовував українські давні пісні та мотиви, покладені на електронно‑діджейські ритми. У сучасному складі група існує з 2010 року, і нині самі «клоци» стверджують, що грають повноцінний рок.

Випустили три студійні альбоми, дають благодійні концерти в зоні АТО, гурт популярний в Україні та Польщі.

Катерина Міхаліцина (в дівоцтві Оніщук), львів’янка, володар премій літературних конкурсів «Гранослов», «Привітання життя», «Смолоскип», працювала перекладачем і редактором у видавництві «Астролябія». З 2012 року і дотепер – заступник головного редактора, а також відповідальний та літературний редактор, перекладач, автор «Видавництва Старого Лева». Як представник видавництва неодноразово брала участь у Болонській виставці дитячої літератури, Франкфуртському книжковому ярмарку, Книжковому Арсеналі, Форумі Видавців. Автор кількох поетичних збірок, близько десятка книжок для дітей. Особливої уваги заслуговують переклади з англійської Катерини Міхаліциної, зокрема «Сказання про дітей Гуріна», «Сильмарилліон», «Володар Перснів» (автор Дж. Р. Толкін), «Ловець повітряних зміїв» Халеда Госсейні, «Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга» Генрі Марша.

Єфімчук Юлія, відомий дизайнер одягу, автор українського бренду Yulia Yefimtchuk+

Український дизайнер Юлія Єфімчук у 2015 році отримала спеціальный приз від Opening Ceremony на конкурсі молодих дизайнерів і фотографів, який щорічно проходить у французькому місті Йєрі. Стилізовані плаття радянських школярок, слогани з агітаційних плакатів, ефектна чорно-біло-червога кольорова гама…

Всі принти і сам одяг Yulia Yefimtchuk+ виробляється в Україні з італійських і японських тканин. Купити одяг Юлії можна в спеціалізованих магазинах Нью-Йорка, Токіо, Лос-Анджелеса, Москви…

Юлія Єфімчук причетна до створення аромату для колекції, яку дівчина недавно представила в місті Йер у рамкахфіналу престижного французького конкурсу моди і фотографії. Юля назвала свій аромат "Красний квадрат"на честь відомої картини Казимира Малевича.

Олексюк Віта - майстер спорту з тріатлону (велоспорт, плавання, біг), зарахована до параолімпійської збірної України. Учасник і призер різних легкоатлетичних змагань, які проходили у Франції, Туреччині, Лівані, Італії, Австрії.

Коновальчук Анастасія - багаторазова чемпіонка та переможниця кубків України. Срібна призерка Чемпіонату Світу із кікбоксингу 2013 року. Триразова віце-чемпіонка Чемпіонату Світу 2015 року. Дворазова чемпіонка Європи 2015 року. Бронзова призерка Чемпіонату Світу із французького боксу “Сават”

Циганкова Олена - майстер спорту з веслування на байдарках і каное, член збірної команди України з веслування, багаторазовий чемпіон та призер України, фіналістка Чемпіонату світу та Європи.

Кiлькiсть переглядiв: 666

Афоризми

Перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення - найбільш благородний, шлях наслідування - найбільш легкий і шлях особистого досвіду - найбільш важкий. Конфуцій

Найбільша помилка - вважати, що ти ніколи не помиляєшся.Томас Карлейль

Розум, без сумніву, перша умова для щастя. Софокл

Блаженство тіла - в здоров'ї, блаженство розуму - в знанні. Фалес Мілетський

Слово належить на половину тому, хто говорить, і на половину тому, хто слухає. Мішель Монтень

Посміхнись

На корпоративі в школі побилися фізрук і вчитель праці. Переміг вчитель праці, оскільки карате – це карате, а молоток – це молоток.
Батько Вовочці:
- Двійку виправив?
- Виправив!
- А ну, покажи!
- Ось!
- Ну хто ж так виправляє? ! Дай-но сюди!

У класі:
- Сьогодні у нас буде контрольна.
- А калькулятором користуватися можна?
- Так, можна.
- А транспортиром?
- Транспортиром також можна. Отже, записуємо тему контрольної: “Війни Риму з Карфагеном”.
Шкільний вчитель говорить колезі:
- Hі, працювати стало зовсім неможливо. Учитель боїться директора. Директор-інспектора. Інспектор-перевіряючих з міністерства. Міністр-батьків. Батьки бояться дітей. І тільки діти нікого не бояться ...
Дата останньої зміни 27 Травня 2021
Цей сайт безкоштовний!