Посвята у гімназисти

У гімназії є чудова традиція : щороку учні 5-их класів вливаються у активне життя гімназії, тобто стають повноправними гімназистами середньої школи. Цей рік не є виключенням.

У середу, 24 жовтня 2018 року, під гучні оплески вчителів, батьків, гостей, до зали увійшли майбутні гімназисти, учні 5-го классу, зі своїм класним керівником Гайбонюк Тетяною Василівною. Шефи, учні 9-го класу, зачитали візитівку 5-го класу, після чого п’ятикласники показали свої здібності і таланти. До учнів звернулася мама учениці 5-го класу зі словами вітання і материнського благословення, лідер гімназії Шевчук Мар’яна з мудрими настановами. Після чого настала наурочистіша мить свята - посвята у гімназисти, приношення обіцянки, яку виголосив лідер 5-го класу Ємчук Олександр, а п’ятикласники його підтримали. Заступник з виховної роботи Голосна Алла Володимирівна привітала юних гімназистів з цим чудовим днем і разом з першими вчительками п’ятикласників Шевчук Нелею Тимофіївною та Гордійчук Катериною Іванівною вручила їм іменні посвідчення, а учні 9-го – солодкі подарунки. На завершення свята усі присутні разом з новими членами гімназійної родини виконали гімн гімназії.

/Files/images/222/ПГ1.JPG /Files/images/222/ПГ2.JPG

/Files/images/222/ПГ3.JPG/Files/images/222/ПГ4.JPG

/Files/images/222/ПГ5.JPG /Files/images/222/ПГ6.JPG

/Files/images/222/ПГ7.JPG/Files/images/222/ПГ8.JPG

/Files/images/222/ПГ9.JPG /Files/images/222/ПГ10.JPG

/Files/images/222/ПГ11.JPG /Files/images/222/ПГ12.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 35

Афоризми

Перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення - найбільш благородний, шлях наслідування - найбільш легкий і шлях особистого досвіду - найбільш важкий. Конфуцій

Найбільша помилка - вважати, що ти ніколи не помиляєшся.Томас Карлейль

Розум, без сумніву, перша умова для щастя. Софокл

Блаженство тіла - в здоров'ї, блаженство розуму - в знанні. Фалес Мілетський

Слово належить на половину тому, хто говорить, і на половину тому, хто слухає. Мішель Монтень

Посміхнись

На корпоративі в школі побилися фізрук і вчитель праці. Переміг вчитель праці, оскільки карате – це карате, а молоток – це молоток.
Батько Вовочці:
- Двійку виправив?
- Виправив!
- А ну, покажи!
- Ось!
- Ну хто ж так виправляє? ! Дай-но сюди!

У класі:
- Сьогодні у нас буде контрольна.
- А калькулятором користуватися можна?
- Так, можна.
- А транспортиром?
- Транспортиром також можна. Отже, записуємо тему контрольної: “Війни Риму з Карфагеном”.
Шкільний вчитель говорить колезі:
- Hі, працювати стало зовсім неможливо. Учитель боїться директора. Директор-інспектора. Інспектор-перевіряючих з міністерства. Міністр-батьків. Батьки бояться дітей. І тільки діти нікого не бояться ...
Дата останньої зміни 04 Грудня 2019
Цей сайт безкоштовний!