Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/img20190123_15515561.jpg/Files/images/1_klas/Наші досягнення.jpg

/Files/images/img20190123_15501268.jpg

Переможці ІІІ-го етапу Всеукраїнських олімпіад предметних конкурсів та змагань 2015-2016 навчального року

/Files/images/P5270082.JPG

Загоруйко Софія Володимирівна

народилась 10 травня 1957 року. Закінчила Львівський державний університет ім. І.Франка за спеціальністю "учитель історії і суспільствознавства". Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Учителька успішно на працює над розвитком творчої компетентності учнів як під час проведення уроків історії та правознавства, так і в позакласній роботі. ЇЇ учні постійно займають призові місця у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад. Щорічно 5-7 випускників стають студентами найпрестижніших гуманітарних вишів України.

/Files/images/P5270078.JPG /Files/images/P5270093.JPG

У 2016 році учні Софії Володимирівни Дубінчин Василь та Пилипчук Анастасія стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства, а Артемюк Олександр – переможцем ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Софія Володимирівна користується заслуженим авторитетом серед учнів, їх батьків, колег по гімназії. Учитель завжди відкрита для спілкування, готова прийти на допомогу у потрібну мить.

Дубінчин Василь

народився 25 квітня 1999 року. У 2016 році закінчив Млинівську гуманітарну гімназію із високим та достатнім рівнем навчальних досягнень.

За час навчання особливих успіхів досяг у вивченні гуманітарних предметів, зокрема історії, правознавства, іноземних мов, крім того, цікавиться археологією.

Василь – усебічно розвинена особистість, шанує національні традиції, досліджує історію України, особливо цікавиться історією рідного краю.

Понад усе в людях цінує порядність, готовність до самопожертви, уміння висловити та відстояти власну думку.

Товариський, часто виступає ініціатором проведення різноманітних змагань, конкурсів серед однокласників, володіє високими моральними якостями, критично ставиться до себе та оточуючих, відповідально виконує доручену йому роботу, користується авторитетом серед однокласників, учителів гімназії, підлітків селища.

Пилипчук Анастасія

народилась 03 травня 1999 року. У 2016 році закінчила Млинівську гуманітарну гімназію із високим рівнем навчальних досягнень. Особливо Анастасії подобаються предмети суспільно-гуманітарного напряму. Дівчинка всебічно обдарована: грає на фортепіано, захоплюється малюванням, бісероплетінням, вишивкою тощо.

Анастасія має хист до декламування поезії, тому неодноразово брала участь у конкурсах читців-декламаторів, де посідала призові місця.

Разом із тим дівчинка любить читати і у вільний час не розлучається із книгою, часто уявляє себе у тих ситуаціях, у які потрапляють герої книги чи переглянутого фільму (особливо пригодницького). Анастасія наділена здібностями до вивчення іноземних мов, крім англійської і французької вивчає ще й польську, любить подорожувати зі своїми батьками, тож і вважає за необхідність володіти кількома мовами.

Найбільша мрія Анастасії – здобути хорошу освіту і стати справжнім професіоналом своєї справи, щоб таким чином приносити людям користь. У своєму житті керується девізом: «Хочеш бути щасливим – будь ним!».

У 2016 році Анастасія стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та у складі драматичного колективу гімназії посіла ІІІ місце на обласному огляді-конкурсі драматичних колективів.

Артемюк Олександр

народився 13 січня 2001 року. У 2016 році закінчив 9 клас Млинівської гуманітарної гімназії з достатнім рівнем навчальних досягнень. Особливо любить Сашко предмети суспільно-гуманітарного циклу, захоплюється дослідженням історичного минулого України та рідного краю.

Разом із тим хлопець любить проводити вільний час на лоні природи у спілкуванні з друзями, сидіти біля ватри та слухати музику. Також Олександр допомагає молодшій сестричці та бабусі виконати хатню роботу, адже вважає, що діти та люди похилого віку потребують особливої уваги.

У 2016 році Сашко став переможцем ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Рівненської МАН учнівської молоді.

/Files/images/P6070011.JPG

Кравець Марія Олександрівна

народилася 01 січня 1948 року. Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З.Мануїльського за спеціальністю "математика". Спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

У практичній діяльності учителька працює над формуванням в учнів ґрунтовних знань із математики, значну увагу приділяє розвитку критичного мислення учнів, умінню самостійно і систематично здобувати знання.

Крім викладацької роботи, Марія Олександрівна займається пошуковою діяльністю. Очолюваний нею клуб "Пошук" підтримує зв'язки із воїнами-визволителями селища, поповнюючи їхніми спогадами матеріали гімназійної кімнати-музею "Пам'ять". Традиційними є зустрічі учнів і педагогів гімназії із ветеранами Великої Вітчизняної війни, із якими Кравець М.О. підтримує зв'язок, незалежно від того, де вони проживають: у Млинові чи у Києві.

Така самовіддана праця і принесла Марії Олександрівні шану і повагу від млинівчан, учнів та учителів гімназії, усіх, із ким учительці доводиться спілкуватися.

Осипчук Наталія

народилась 22 березня 2000 року. У 2016 році закінчила 10 клас Млинівської гуманітарної гімназії з високим рівнем навчальних досягнень.

Особливих успіхів дівчина досягла у вивченні гуманітарних дисциплін, цікавиться сучасною літературою, поглиблено вивчає англійську мову, оскільки мріє подорожувати світом, знайомитися з новими цікавими людьми.

Наталя співає у дитячому церковному хорі, займається у Недільній школі Свято-Михайлівського храму Млинова. В людях цінує порядність, доброту та уміння вислухати, зрозуміти і простити.

Багатогранність натури дає можливість дівчині бути активним учасником різноманітних спортивно-масових, туристсько-краєзнавчих, духовно-естетичних та мистецьких заходів.

У 2016 році Наталка стала переможцем обласного етапу конкурсу юних екскурсоводів-краєзнавців, а також входила до складу команди на туристичному зльоті та працювала над науково-дослідницькою роботою у Рівненському відділенні МАН.

/Files/images/P3140067.JPG

Гасяк Світлана Анатоліївна

народилась 12 вересня 1965 року. Закінчила Дрогобицький державний педагогічний інститут ім.І.Франка за спеціальністю «французька та німецька мова». Спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Учитель успішно працює за модульно-розвивальною технологією навчання, використовуючи її можливості для активізації пізнавальної діяльності, стимуляції та розвитку творчого потенціалу учнів, вироблення в них навичок самостійності та самокорекції у процесі оволодіння французькою мовою, працює над формуванням комунікативної компетентності учнів при вивченні іноземної мови.

Педагогічну діяльність Світлана Анатоліївна поєднує із громадською, є депутатом Млинівської селищної ради, співає у церковному хорі. У вільний час багато читає, цікавиться науково-популярною літературою. Крім того, вона любить вирощувати квіти, овочі, займається рукоділлям. Коло інтересів Світлани Анатоліївни широке: дослідження культури і традицій народів світу, зокрема Франції; вдосконалення володіння французькою мовою.

У житті учитель керуються девізом: «Твори добро!».

У 2016 році 2 учнів Світлани Анатоліївни стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

Яворська Валерія

народилась 09 жовтня 1999 року. У 2016 році закінчила Млинівську гуманітарну гімназію зі Срібною медаллю.

Особливих успіхів дівчинка досягла у вивченні предметів гуманітарного циклу, зокрема іноземних мов.

Окрім навчання Валерія активно займається спортом: грає у шкільній волейбольній команді, любить настільний теніс.

Коло інтересів дівчинки широке: читання детективів, подорожування, особливо незнайомими місцями, походи в гори тощо. Найбільша мрія Валерії: стати справжньою людиною. Вона поділяє думку, що себе не можна знайти, себе можна створити. У житті керується девізом: ніколи не здавайся!

У 2016 році Валерія стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

Місюрин Андрій

народивсь 04 січня 1999 року. У 2016 році закінчив Млинівську гуманітарну гімназію зі Срібною медаллю.

Андрій захоплюється музикою, активно займається спортом, зокрема баскетболом, неодноразово брав участь у змаганнях у складі шкільної команди.

Вільний час хлопець любить проводити на природі, особливо біля річки, велику увагу приділяє спілкуванню з друзями. Разом із тим він дуже любить подорожувати, у 2012 році побував у Франції, де підвищував свій рівень володіння французькою мовою, вивчав культуру, побут та традиції місцевого населення.

Андрій користується заслуженим авторитетом серед однокласників та молоді селища.

У 2016 році він став переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

/Files/images/P5270088.JPG

Рибачук Світлана Павлівна

народилась 01 травня 1954 року. Закінчила Луцький педагогічний інститут за спеціальністю «англійська мова». Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Рибачук С.П. – спеціаліст високої кваліфікації; досконало володіє методикою викладання англійської мови, забезпечує особистісно орієнтований підхід до навчання і виховання учнів як високоморальних, цілеспрямованих, повноцінних членів суспільства.

Багато її випускників продовжують вивчати англійську мову на відповідних факультетах вищих навчальних закладів.

Світлана Павлівна користується високим авторитетом серед колег, учнів та їх батьків, адже до кожного вона ставиться з повагою як до особистості, вбачаючи в кожному вінець Божого творіння.

Олієвський Роман

народивсь 12 лютого 2001 року. У 2016 році закінчив 9 клас Млинівської гуманітарної гімназії з високим та достатнім рівнем навчальних досягнень. Велику увагу юнак приділяє вивченню зарубіжної літератури, художньої культури та іноземної мови.

Допитливість Романа дає йому можливість бути творчим і комунікабельним. Хлопець постійно розширює свій кругозір, знайомиться з однолітками, багато читає.

У вільний час він любить спілкуватися з молодшою сетричкою та охоче допомагає батькам по господарству.

Навчання Роман поєднує із активним заняття спортом, особливо любить баскетбол та волейбол, тому не уявляє собі літнього відпочинку без активних ігор.

У 2016 році Роман став переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

/Files/images/P2090182.JPG

Ковалець Андрій Васильович

народивсь 12 грудня 1975 року. Закінчив Волинський державний університет ім.Лесі Українки за спеціальністю «українська мова та література», спеціаліст вищої категорії.

Андрій Васильович успішно реалізує принципи особистісно орієнтованої освіти, вдало поєднує традиційні та інноваційні технології в умовах модульно-розвивального навчання. Особливу увагу учитель звертає на розвиток пізнавальної активності учнів, їх творчих обдарувань.

Коло інтересів Андрія Васильовича широке: читання художньої та науково-популярної літератури, риболовля, городництво, подорожі.

Драматична студія «Кульмінація», якою керує Андрій Васильович, неодноразовий переможець оглядів-конкурсів драматичних колективів. У 2016 році вона зайняла ІІІ місце на обласному етапі конкурсу.

Драматична студія «Кульмінація»

Зліва направо: Пилипчук Анастасія, Демидюк Владислав, Федчук Ростислав, Вітчук Наталія, Шалова Дарина, Олієвський Роман, Присяжнюк Станіслав.

Демидюк Владислав

народивсь 25 серпня 1998 року. У 2016 році закінчив Млинівську гуманітарну гімназію із високим та достатнім рівнем навчальних досягнень. Особливо любить вивчати предмети гуманітарного циклу, цікавиться історією, колекціонує монети.

Хлопець віддає перевагу активному відпочинку, мріє про навколосвітню подорож. Артистичні дані Владислава дали змогу йому взяти участь в обласному зльоті юних туристів, займатися у драматичній студії.

У майбутньому прагне досягнути високого рівня професійної майстерності та створити міцну сім’ю.

Федчук Ростислав

народився 09 березня 2001 року. У 2016 році закінчив 9 клас Млинівської гуманітарної гімназії з достатнім рівнем навчальних досягнень. Найкраще хлопцеві даються предмети природничого циклу. Він любить подорожувати, спостерігати за природою, дізнаватися щось нове про оточуючий світ.

Ростислав співає у дитячому церковному хорі, займається у Недільній школі Свято-Михайлівського храму Млинова.

В людях він цінує людяність та почуття гумору. У майбутньому бачить себе актором (як його рідний дядько Юрій) або телеведучим. Для цього виробляє навички спілкування та публічних виступів. Разом із батьками та меншою сестричкою, а також бабусею розучують українські народні пісні та співають їх, коли уся велика родина збирається разом. Ростислав виконує ряд повстанських та сучасних пісень, чим викликає бурхливі оплески в людей різних поколінь.

Вітчук Наталія

народилась 25 листопада 1998 року. У 2016 році закінчила Млинівську гуманітарну гімназію зі Срібною медаллю. Особливо дівчині подобаються предмети природничо-математичного циклу.

У майбутньому дівчина мріє стати видатним економістом, тож і цікавиться сучасними світовими та економічними процесами.

Наталка любить спостерігати за навколишнім світом, слухати музику та займатися рукоділлям, вона також читає багато літератури, зокрема сучасних вітчизняних та зарубіжних авторів. Дівчина має хист до акторського мистецтва, брала учать у роботі драматичної студії «Кульмінація», виконувала ролі в англомовних потановках, які проходили в гімназії. Наталка активно займається спортом, адже вважає, що у здоровому спортивному тілі – здоровий дух.

Присяжнюк Станіслав

народився 23 травня 1999 року. У 2016 році закінчив Млинівську гуманітарну гімназію із дотатнім рівнем навчальних досягнень. Хлопець однаково любить і предмети природничого циклу, і суспільно-гуманітарні дисципліни.

Навчання хлопець поєднував із активним заняттям спортом, грав у волейбольній команді. Крім того, він захоплювався і театральною грою, виконував ролі в англомовних потановках, які проходили у гімназії, та в драматичній студії «Кульмінація».

В людях Станіслав цінує уміння залишатися собою за будь-яких обставин та готовність подати руку допомоги тому, хто її потребуватиме.

/Files/images/P3150091.JPG

Щороку його учні стають переможцями ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика та інших мовно-літературних конкурсів. У 2016 році Багинська Даяна стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

/Files/images/DSC02520.JPG

Українчук Емілія Леонтіївна

народилася 08 серпня 1956 року. Закінчила Тернопільський педагогічний інститут за спеціальністю «біологія», працює учителем біології Млинівської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Важливого значення у своїй діяльності учитель надає прищепленню учням любові до навколишнього середовища, навичкам його захисту від шкідливих наслідків людської діяльності.

Емілія Леонтіївна особистим прикладом виховує в учнів шану до живої природи, формує навички вирощування квітів, сільськогосподарських культур.

Разом із тим Емілія Леонтіївна проводить науково-дослідницьку роботу з біології та екології, готує учнів до участі у турнірах юних біологів. У 2016 році її учениця Багинська Даяна стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Багинська Даяна

народилась 24 квітня 2000 року. У 2016 році закінчила 10 клас Млинівської гіманітарної гімназії з високим рівнем навчальних досягнень. Найбільше їй подобаються предмети суспільно-гуманітарного циклу, зокрема українська та іноземна мови, разом із тим любить спостерігати за різними природними явищами, досліджувати їх походження. Даяна також цікавиться природничими науками, зокрема біологією.

У 2016 році Даяна стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад із біології.

Разом із тим дівчинка захоплюється сучасною музикою, любить відвідувати художні виставки, бере участь у спортивно-масових заходах. У майбутньому мріє побувати у різних країнах світу, познайомитися з особливостями менталітету та збагатитися культурно і духовно.

/Files/images/P5260068.JPG

Сінчук Оксана Сергіївна

народилась 01 листопада 1973 року. Закінчила Волинський державний університет за спеціальністю «Українська мова та література». Із 1997 року працює у Млинівській гуманітарній гімназії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Учитель багато уваги приділяє розвитку творчого потенціалу учнів, залучаючи їх до участі у різноманітних творчих конкурсах. Щорічно учні Оксани Сергіївни стають переможцями ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови, Міжнародного конкурсу ім.. П.Яцика, мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка.

Оксана Сергіївна розвиває поетичні таланти гімназистів у студії «Молоде руно», редагує газету «Гімназист», веде активну позакласну роботу із предмета.

У 2016 році її учениця Сасюк Уляна стала переможцем ІІІ та ІV етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Сасюк Уляна

народилась 20 січня 2004 року. У 2016 році закінчила 6 клас Млинівської гуманітарної гімназії із високим рівнем навчальних досягнень. Найбільш улюбленими предметами Уляни є суспільно-гуманітарні предмети, особливо українська мова та література. Дівчинка й сама пише вірші та казки, видала окремою збіркою «Казку про горобчика».

Уляна займається хореографією, відвідує художню та музичну школу, гарно співає, займається у Недільній школі Свято-Михайлівського храму Млинова.

Коло інтересів в Уляни широке: читання, догляд за рослинами, активний відпочинок на природі.

Дуже цінує дружбу і мріє про те, що усі люди житимуть у мирі і злагоді один із одним.

/Files/images/P9290062.JPG

Сасюк Ігор Тарасович

народився 12 грудня 1972 року. Закінвич Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю «математика, фізика». Працює училем математики та інформатики Млинівської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Важливого значення у своїй роботі надає розвитку творчої самостійності учня. Ігор Тарасович сприяє розвитку і в учнів, і в педагогічних працівників навичок роботи із комп’ютерною технікою.

Самоосвітня робота учителя сприяє творчому підходу до процесу навчання учнів як на заняттях, так і в індивідуальній позакласній роботі з гімназистами.

Цілеспрямована практична робота Ігоря Тарасовича забезпечує відповідну результативність учнів у ІІ-ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад.

У 2016 році його учень Бусь Богдан став переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

/Files/images/P5270098.JPG

Горин Василь Степанович

народився 19 січня 1970 року. Закінчив Львівський державний університет ім.І.Франка за спеціальністю «фізика». Спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

До викладання своїх предметів ставиться відповідально, важливого значення надає розвитку самостійності та творчого мислення учнів.

Справжню школу життя він пройшов в Афганістані у складі контингенту радянських військ. Саме там Василь Степанович навчився витримці, тактовності, готовності до самопожертви заради інших. Ці риси він плекає і в своїх учнях.

Крім того, Василь Степанович пише чудові вірші, уміє майстерно прочитати гумореску, бере активну участь у художній самодіяльності навчального закладу, громадському житті селища.

У 2016 році його учень Бусь Богдан став переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Василь Степанович талановитий, мудрий педагог, зразковий сім’янин, гідний громадянин України.

Бусь Богдан

народивсь 11 листопада 2000 року. У 2016 році закінчив 10 клас Млинівської гуманітарної гімназії із високим рівнем навчальних досягнень. Особливих успіхів здобув у вивченні предметів фізико-математичного циклу та іноземної мови.

Учень усебічно розвинутий, займається у Млинівській музичній школі по класу сопілки.

У вільний від навчання час допомагає батькам по господарству, любить активний відпочинок, який проводить на природі.

Висока самодисципліна і бажання пізнати якомога більше нового сприяють тому, що Богдан є прикладом для однокласників. Цілеспрямованість і наполегливість допомагають хлопцеві у досягненні поставленої мети.

У 2016 році Богдан став переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій та астрономії. Він не збирається зупинятися на досягнутому і планує підкорити у майбутньому ще вищі вершини.

/Files/images/P6080008.JPG

Швець Зоя Миколаївна

народилася 05 липня 1949 року. Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.Мануїльського за спеціальністю "учитель фізики, математики". Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

У своїй діяльності учителька працює над формуванням в учнів творчого мислення, умінням самостійно створювати власний імідж, що відповідає високим морально-етичним принципам цивілізованого суспільства.

Учні Зої Миколаївни постійно стають переможцями ІІ, ІІІ, ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці, відзначаються високим рівнем вихованості, старанністю, загальнолюдською культурою.

У 2016 році її учениця Шалова Дарина стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці.

Шалова Дарина

народилась 12 травня 1999 року. У 2016 році закінчила Млинівську гуманітарну гімназію із Золотою медаллю. Найбільший інтерес у Дарини викликало вивчення гуманітарних предметів, зокрема української мови і літератури, світової літератури. Окрім програмових творів, Дарина читає багато вітчизняних та зарубіжних сучасних авторів. Саме це і дає їй змогу щороку ставати переможцем та призером різноманітних конкурсів, предметних олімпіад. Дарина активна у житті гімназії та класу, співає у церковному хорі «Надія».

У вільний час дівчина слухає музику, сама грає на гітарі, любить спілкуватися із родиною та друзями. В людях понад усе цінує порядність, доброту, гуманізм.

Дарина має багато мрій, зокрема познайомитися з улюбленим співаком Святославом Вакарчуком, зібрати колекцію вишиванок, бути активним громадським діячем.

При цьому Дарина керується девізом: «Неважливо, скільки днів у твоєму житті, важливо, скільки життя у твоїх днях».

У 2016 році дівчина стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці та у складі драматичного колективу гімназії посіла ІІІ місце на обласному огляді-конкурсі драматичних колективів.

/Files/images/P9290063.JPG

Руденко Надія Петрівна

народилась 22 травня 1962 року. Закінчила Рівненський педагогічний інститут за спеціальністю «Учитель російської мови та літератури», спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Учитель багато працює над формуванням в учнів читацької компетенції, що базується на знаннях, уміннях пізнавального та творчого характеру, соціальних навичках, світоглядних переконаннях. Великого значення учитель надає формуванню стійкої мотивації вивчення літератури, плеканню умінь сприймати прекрасне, творити власну особистість його засобами; розвиває уміння сприймати літературний твір як явище мистецтва.

Багато уваги Надія Петрівна приділяє розвитку творчих здібностей учнів, залучає до цього і батьківську громадськість.

Надія Петрівна уміє поєднувати роботу і відпочинок. Дуже любить подорожі, знайомства із цікавими людьми.

У 2015 році Шульгач Олексій став переможцем Всеукраїнського конкурсу читців-гумористів «Посміхнімось щиро Вишні», а у 2016 році Тарасюк Феодосія – переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Шульгач Олексій

народився 30 березня 2002 року. У 2016 році закінчив 8 клас Млинівської гуманітарної гімназії із достатнім та високим рівнем навчальних досягнень.

Олексій – старанний, наполегливий, самостійний учень, багато читає додаткової літератури, цікавиться гуманітарними та природничими науками.

У вільний час займається спортом, любить читати художню літературу, особливо гумористичні твори.

Олексій займається у недільній школі при Свято-Михайлівському храмі, співає у дитячому церковному хорі.

Хлопець володіє високими моральними якостями, товариський, лідер серед однолітків. Завжди сумлінно виконує доручену йому роботу, активний у житті класу та гімназії. Користується авторитетом серед однокласників.

У 2016 році Олексій став переможцем Всеукраїнського конкурсу читців-гумористів «Посміхнімось щиро Вишні».

/Files/images/P9290066.JPG

Тарасюк Феодосія

народилась 22 липня 2001 року. У 2016 році закінчила 8 клас Млинівської гуманітарної гімназії із високим рівнем навчальних досягнень.

Феодосія – старанна, наполеглива, відповідальна учениця, багато читає додаткової літератури, цікавиться гуманітарними та природничими науками, історією.

У вільний від навчання час Феодосія любить читати художню літературу, слухати музику, обмінюватися із друзями враженнями від переглянутого фільму чи прочитаної книги.

Крім того, дівчинка володіє високими моральними якостями, лідер серед однолітків. Завжди сумлінно виконує доручену їй роботу, активна у житті класу та гімназії. Користується авторитетом серед однокласників.

У 2016 році Феодосія стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Кiлькiсть переглядiв: 1093

Афоризми

Перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення - найбільш благородний, шлях наслідування - найбільш легкий і шлях особистого досвіду - найбільш важкий. Конфуцій

Найбільша помилка - вважати, що ти ніколи не помиляєшся.Томас Карлейль

Розум, без сумніву, перша умова для щастя. Софокл

Блаженство тіла - в здоров'ї, блаженство розуму - в знанні. Фалес Мілетський

Слово належить на половину тому, хто говорить, і на половину тому, хто слухає. Мішель Монтень

Посміхнись

На корпоративі в школі побилися фізрук і вчитель праці. Переміг вчитель праці, оскільки карате – це карате, а молоток – це молоток.
Батько Вовочці:
- Двійку виправив?
- Виправив!
- А ну, покажи!
- Ось!
- Ну хто ж так виправляє? ! Дай-но сюди!

У класі:
- Сьогодні у нас буде контрольна.
- А калькулятором користуватися можна?
- Так, можна.
- А транспортиром?
- Транспортиром також можна. Отже, записуємо тему контрольної: “Війни Риму з Карфагеном”.
Шкільний вчитель говорить колезі:
- Hі, працювати стало зовсім неможливо. Учитель боїться директора. Директор-інспектора. Інспектор-перевіряючих з міністерства. Міністр-батьків. Батьки бояться дітей. І тільки діти нікого не бояться ...
Дата останньої зміни 27 Травня 2021
Цей сайт безкоштовний!